![](https://rivne.media/media/img/650/2024/06/2024060609517994.jpeg)
На Рівненщині біля кордону викрили спробу перевезти нелегальні цигарки.
Інформують у Держприкордонслужбі.
В ході реалізації заздалегідь отриманої інформації оперативними співробітниками 9 прикордонного загону імені Січових Стрільців в Сарненському районі виявлено особу, яка транспортувала з метою збуту 1000 пачок тютюнових виробів без марок акцизного податку України.
За даним фактом на місце події прикордонники викликали співробітників Нацполіції, яким, поряд з іншим, направлено повідомлення про виявлення ознак кримінального правопорушення за ст. 204 «Незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів» КК України.
Наразі тютюнові вироби брендів Rotmans, Kent та Mallboro вилучено.
![](/media/img/650/2024/06/202406061366.jpeg)