До призначення на посаду військового комісара в місті Радивилів підполковник ЗСУ Олександр Кузьмич служив у військкоматах Старокостянтинова та Рокитного.
Про це повідомляє Радивилівська громада.
В 2015 році брав участь в бойових діях в зоні проведення АТО на сході країни.
Народився Олександр Олександрович Кузьмич 11 квітня 1984 року в м. Полонне Хмельницької області. Загальну середню освіту здобував у с.Іршики Староконстянтинівського району, де на той час проживав з родиною, з 2001 по 2004 рік навчався у Васильківському коледжі військово-повітряних сил України. Отримав звання лейтенанта і диплом радіотехніка. Закінчивши коледж, був направлений на проходження служби в регулярних військах ЗСУ. Після ротації продовжив військову службу у військових частинах, дислокованих на Заході України.
Пройшов всі щаблі військової служби – від техніка, старшого техніка, а тоді - начальника вузла зв’язку бригади.
З 2018 року наказом командування Олександр Кузьмич був направлений на продовження військової служби у військових комісаріатах Старокостянтинова та Рокитного.
За цей час, не перериваючи військової служби, Олександр Кузьмич закінчив Хмельницький національний університет за спеціальністю Радіотехніка.
Одружений, разом з дружиною виховують двох доньок.
Новий керівник вже приступив до виконання своїх обов’язків.