![](https://rivne.media/media/img/650/2022/08/2022081211175940.jpg)
Учора Радивилівська громада прощалась із захисником Михайлом Гнатюком
Він був командиром механізованого відділення. Загинув під час виконання бойового завдання поблизу села Кодема Донецької області. Воїну назавжди залишиться 32 роки.
В останню дорогу його проводили рідні, близькі, побратими та земляки. Максима Гнатюка згадують як патріота. Він був турботливим сином та братом, люблячим чоловіком.
Захисника поховали в Радивилові.
Про це повідомили у Рівненській ОВА
![](/media/img/650/2022/08/202208121247.jpg)
![](/media/img/650/2022/08/202208122671.jpg)