Рівне Медіа
Словацького 4-6, 320 Рiвненська область, Рiвне
+380988858579 rivne.media@gmail.com

У Рівне доставили 19 кардіоваскулярних УЗД-сканерів: далі їх відправлять у райони

Фото - Фейсбук

Керівник  групи впровадження проекту Світового банку на Рівненщині Сергій Рибачок опублікував у себе на сторінці пост про те, що незважаючи на прикрий інцидент з офісом Проекту, команда продовжує роботу:

"Зараз приймаємо вантаж від компанії Philips - 19 спеціалізованих кардіоваскулярних УЗД-сканерів. Після завершення документального оформлення усе обладнання буде доставлено в районні та міські лікарні області. Лікарі уже пройшли відповідне навчання і готові працювати", - пише Сергій Рибачок.  

Нагадаємо, цей сканер дає змогу проводити діагностику серцево-судинних захворювань шляхом стравохідної ехокардіоскопії. Для цього його оснащено спеціальним датчиком, яким через стравохід діагностуються пухлини, вегетація чи тромбози в серці. Цей сканер дає лікарю змогу точніше встановити діагноз пацієнту і, відповідно, призначити краще лікування.

Читати також

30.11.2021 1 грудня - День прокуратури України: привітання зі святом у віршах і прозі (+Картинки)

1 грудня в Україні відзначають День прокуратури. Дата святкування була вибрана не випадково – саме цього дня, у 1991 році, Верховна Рада ухвалила закон України "Про прокуратуру", а також низку інших нормативних актів. Цього дня прийнято вітати зі святом усіх причетних до цієї структури. Ми зібрали привітання із професійним святом, а також святкові картинки та листівки.