Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

У Рівне завітає Сергій Асафатов з великим сольним концертом на підтримку ЗСУ

У Рівне 3 листопада завітає співак Сергій Асафатов з великим сольним концертом на підтримку ЗСУ.

Огорнуті його особливим оксамитовим тембром і красою дивовижних пісень, слухачі будуть разом гойдатися на хвилях позитиву та драйву, добра і світла головних життєвих істин і якісної української музики.

«Море», «Люди ідуть від людей», «Дякую за світанки», «Дитинство», «Дзеркало», «Туман», «Засинай», «Гарного дня», «Заведу кота», «Нові вершини» — будуть всі улюблені хіти та багато нових прем’єр, особлива атмосфера та незабутній вечір, повний найсильніших емоцій, щирості, сюрпризів і добрих справ! Адже частину коштів із продажу квитків співак передасть на підтримку Збройних сил України!

«Я вірю, що ми переможемо! Я вірю в то! Дуже вірю! Бо як інакше, — говорить Сергій Асафатов. — І хоч здавалося, що зараз взагалі не до музики. Але все одно те, що хоче вибратися назовні, не може бути не випущеним. Одна з моїх нових пісень «Дякую за світанки» про те, що щастя у простих речах. Це нагадування про те, що побачити сонце, яке сходить на світанку — теж велике щастя».

Приходьте 3 листопада о 19.00 у Міський палац культури за особливими емоціями на концерт Сергія Асафатова у Рівному! Серця будуть битися у єдиному такті, відкриваючи двері щирим почуттям і найпрекраснішій музиці!

Квитки в касі палацу та на сайті https://rivne.karabas.com/ua/sergij-asafatov-3

Читати також