Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

У Рівненській міській лікарні медики врятували життя пацієнту, який був у стані клінічної смерті

Лікарі Рівненської міської лікарні провели чергову імплантацію кардіовертера-дефібрилятора та врятували життя пацієнта.

53 річний пацієнт потрапив до реанімації КНП «Центральна міська лікарня» РМР зі шлуночковою тахікардією вже у стані клінічної смерті. Чоловіка врятували. Хворий терміново потребував оперативного втручання з імплантацію кардіовертера-дефібрилятора і міг померти будь-якої хвилини.

От тільки складність полягала вся у тому, що пристрою такого не могли знайти ніде.

"Інтервенційні кардіологи нашого закладу шукали прилад по медичним закладам усієї України, обдзвонили пів України, і, нарешті, знайшли аж у Полтаві! Полтавська обласна лікарня відгукнулась і передала його для нашого пацієнта, за що ми щиро їм вдячні", - йдеться у повідомленні.

Щойно прилад був доставлений, медичною командою Відділення інтервенційної радіології та реперфузійної терапії на чолі із лікарем-кардіологом Іриною Данильчук під керівництвом лікаря Богдана Маслія - завідувача відділенням інтервенційної радіології, кардіології та реперфузійної терапії КНП «Тернопільська університетська лікарня» ТОР, імплантацію кардіовертера-дефібрилятора було проведено.

Імплантований пристрій, наносячи розряд, захищає, таким чином, від життєзагрозливого стану. На наступний день хворий вже повернувся до нормального життя без ризику раптової серцевої смерті. Ще декілька днів під наглядом лікарів, і його відпустять додому. Надалі він повинен тільки періодично приходити на обстеження та продовжувати медикаментозне лікування.

Читати також