![](https://rivne.media/media/img/650/2024/05/2024050816079041.png)
Рівненську міську лікарню планують модернізувати відповідно до спроможної мережі.
Про це повідомили в пресслужбі Рівненської ОДА.
Рівненська ОВА продовжує працювати над зміцненням медзакладів області. Головним принципом є врахування їх значення у спроможній мережі.
Сьогодні начальник Рівненської ОВА Олександр Коваль разом із Міністром охорони здоров‘я Віктором Ляшком обговорили поліпшення рівня надання меддопомоги в центральній міській лікарні Рівного.
До наради долучилися директор профільного департаменту Олег Вівсянник, народний депутат України Олександр Ковальчук і головний лікар закладу Юрій Ординський.
«Сучасна медична система під час війни важлива та необхідна. У планах – завершення створення Центру трансплантології в міській лікарні, а також двох операційних - під трансплантологію та кардіохірургію, - повідомив Олександр Коваль. - Крім цього, плануємо облаштувати два нових відділення – реабілітації та екстреної медичної допомоги, а простір приймального відділення - оновити за принципом зонування».
Як відомо, медзаклад визначений кластерною лікарнею Рівненського госпітального округу Рівненського району. Він спрямований на високоспеціалізовану допомогу, тому важлива модернізація відповідно до значення у спроможній мережі.
Під час наради було погоджено дорожню карту щодо реалізації цих проєктів.
![](/media/img/650/2024/05/202405089402.png)
![](/media/img/650/2024/05/202405082884.png)
![](/media/img/650/2024/05/202405087823.png)