Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

У Рівненській ОДА обговорили ситуацію щодо будівництва школи у Вирах

Кроки щодо будівництва нової школи у селі Вири Сарненського району обговорили у Рівненській ОДА.

Нагадаємо, вчора батьки не пустили дітей в школу через переповненість закладу. Нині там навчається шість сотень учнів, а приміщення розраховане на 220.

Із керівництвом Вирівської ОТГ зустрівся голова ОДА Віталій Коваль, його перший заступник Сергій Подолін, голова Сарненської РДА Олександр Кохан, представники управлінь.

- Ситуацію у Вирах знаю. Це село із однією з найвищих народжуваностей в області, тому будівництво нової школи там повинно точно розпочатися. Але, першим кроком має стати те, що діти підуть у школу. Після цього ми разом з профільним заступником і департаментом будівництва розглядаємо алгоритм дій, - зазначив Віталій Коваль.

Він пояснив, що на фінансування з державного фонду регіонального розвитку на 2020 рік комісія включила ті 13 об’єктів, будівництво яких вже розпочалося. Разом з тим, стартує конкурс на наступний рік, і громада може подавати пропозиції. Також почати будівництво можна і буде з коштів місцевого бюджету, зокрема, на сьогодні район має вільні залишки освітньої субвенції.

Пропозиції щодо початку будівництва школи у Вирах в ОДА розглянуть після того, як в селі буде відновлено освітній процес, адже діти не повинні переривати навчання.

Читати також

06.06.2023 "Металург" - добротна команда, матчі будуть дуже важкими": Вірт - про перехідні ігри

- Багато матчів цього суперника я поки не бачив. Але ми знаємо, що "Металург" залишив за межами зони перехідних матчів "Карпати". Команда на рівних грала в Першій лізі з грандами, обігрувала в гостях "Полісся". А це багато значить. Ми будемо серйозно готуватися і налаштовуватися. Як і ЛНЗ, "Металург" - дуже добротна команда, яка має на меті потрапити в УПЛ. Тому матчі будуть надзвичайно важкими. Особливого значення, де грати перший матч, для нас немає. Хотілося б зіграти з вболівальниками. Бо присутність вболівальників має величезне значення для футболістів", – сказав Вірт пресслужбі клуба. Додамо, матчі плей-оф за місце в УПЛ відбудуться 10 та 14 червня.