![](https://rivne.media/media/img/650/2024/05/2024052215369912.jpg)
У Рівненській ОДА обурені чергами призовників у лікарнях.
Про це пише перший заступник голови ОДА Сергій Подолін.
- Маємо усунути черги в лікарнях при дообстеженні військовозобов’язаних. Це питання треба зняти остаточно, бо хлопці на фронті чекають результатів у тилу.
Є випадки, коли ВЛК не завершується у визначені терміни. Це проблема, яку маємо відпрацювати. Зазначу, що за даними НСЗУ, середній показник проходження на Рівненщині становить 2,7 дні, при допустимій нормі 4 дні. Усі комісії працюють за встановленим механізмом. Проте багато людей досі перебувають у чергах, - наголошує Сергій Подолін.
Він також нагадав, що згідно з новим законом, чоловіки, віком 18–60 років, які до цього мали статус «обмежено придатний», тепер повинні знову пройти ВЛК. Медкомісія, в свою чергу, повинна буде дати тільки два висновки: придатний або непридатний.
- За підсумками наради дав доручення відпрацювати механізм усунення черг та додатково залучити профільних лікарів, - додав Сергій Подолін.