Рівне Медіа

У рівненському колл-центрі виявили 44 нелегальних працівники

фото - Фейсбук

Знову у колл-центрі Рівного виявили нелегалів! – роботодавець «зекономив» на майже 5 млн грн штрафу, пише Управління Держпраці у Рівненській області.

Інспекційне відвідування одного з колл-центрів Рівного здійснили фахівці Управління Держпраці у Рівненській області. Його підставою стало звернення громадянина, який вказував, що в цьому ТОВ є нелегальні працівники.

У ході інспекційного відвідування інспектори праці встановили, що у приміщенні, де здійснює діяльність ТОВ, знаходились за обладнаними робочими місцями та виконували завдання і обов’язки операторів телефонного зв’язку близько 35 осіб. 

При спілкуванні з державними інспекторами переважна більшість працівників відмовилася від надання пояснень, фахівці Управління склали акт про відмову від надання пояснень.

Загалом після перевірки документації було встановлено, що в порушення вимог ч. 3 ст. 24 КЗпП України 44 наймані особи допущені керівництвом ТОВ до роботи без укладення трудового договору, оформленого наказом чи розпорядженням власника або уповноваженого ним органу, та відповідного повідомлення ДФС про прийняття на роботу.

За таку кількість виявлених працівників без належного оформлення трудових відносин власникам колл-центру світить штраф у 4 млн 914 тис.360 грн (44 х 111 690 грн = 4 914 360 грн).

Невже вони не чули і не знали про боротьбу з нелегальною зайнятістю і про розміри штрафів? Запитання, звісно, риторичне…

Читати також