![](https://rivne.media/media/img/650/2024/06/2024060310547528.png)
У Малошпаківському старостинському окрузі відбулося відкриття та освячення меморіальних дошок пам’яті загиблим Героям громади: Стецюку Миколі, Скороходу Олексію, Ковалю Борису, Суворову Павлу, Пархоменку Олегу, Скороходу Віталію, Новосаду Михайлу.
Повідомляють на сторінці Дядьковицької громади у мережі.
"Пам’ять захисників прийшли вшанувати рідні, близькі, друзі та жителі громади. Об’єднавшись та підтримуючи наших Захисників, наша Перемога настане якнайшвидше, і тоді нам не доведеться зустрічати навколішки наших молодих земляків та оплакувати такі молоді життя, які назавжди відійшли у вічність! Ми пам’ятаємо кожного, хто пожертвував своїм життям заради майбутнього України, і висловлюємо глибоку повагу та шану їхній пам’яті", - коментують у дописі.
![](/media/img/650/2024/06/202406033514.png)
![](/media/img/650/2024/06/202406038012.png)
![](/media/img/650/2024/06/202406034719.png)
![](/media/img/650/2024/06/202406035740.png)
![](/media/img/650/2024/06/202406033701.png)