У Рівненському районі потонув 15-річний пластун зі Львова

Нещасний випадок стався у водоймі поблизу місця проведення всеукраїнської пластової зустрічі на Рівненщині, повідомляє спільнота Пласт - український скаутинг

"Трагічна подія трапилася вчора під час того, як Андрій разом із товаришами плавали у водоймі за кілометр від території з'їзду поза межами його програми. Ми співпрацюємо з правоохоронними органами, щоб встановити всі обставини цього нещасного випадку.

Андрій належав до Пласту з 2014 року. Юнакував у Львові в 111 курені імені Романа Мстиславича, в якому обіймав посаду курінного. Андрій був учасником багатьох всеукраїнських таборів і здобував найвищий юнацький ступінь пластуна-скоба", - йдеться у повідомленні. 

Як розповів журналістам "РівнеМедіа" речник Національної поліції в Рівненській області Антон Крук, хлопцю було 15 років:

«Трагедія сталася поблизу села Хотин у Рівненському районі, неподалік місця проведення злету. Там були представники ДСНС, поліції - проводили заходи різні. До керівника ювенальної превенції звернулися із повідомленням про те, що зник хлопець, вона відповідно повідомила про це колег, були залучені рятувальники, водолази. Тіло хлопця дістали із кар’єру. Там кар’єр чи річка поблизу. За цим фактом відкрили кримінальне провадження за статтею 115 частина 1. Хлопець - 2003 року народження, 16 років не було ще».

Нагадаємо, у Рівненському районі триває скаутський злет "Джемборі". Про це тут: Пластуни із п`яти країн з`їхались на Рівненщину

Читайте також