Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

У рівненському університеті діти вчилися працювати з 3D-принтером

http://nuwm.edu.ua

Креативний дитячій літній табір відбувся в рамках Visegrad Urban Creativity Cluster Network у стінах Національного університету водного господарства та природокористуванняОрганізатори такого незвичного для дітей дійства –  НУВГП спільно із STEAM Lab.  Тут діти 10-15 років, у тому числі й випускники Відкритого шкільного університету, вчилися творити за допомогою 3D-технологій. А знайомили їх  із сучасними технологіями Анна Тимошок та Михайло Грушевський. Зокрема, дітлахи спостерігали та вчилися 3D-моделюванню, друку і малюванню у повітрі за допомогою 3D-ручки.

Без сумніву,  такі інноваційні напрями позашкільної освіти та відпочинку дають дітям запал до нових знань, креативності та творчого  мислення.

У підсумку  учасники табору  залишилися натхненними і враженими, а ті, хто не потрапив до нього (були й такі), – обнадіяними наступним подібним заходом.

Більше фото у 

Наталія Пархомчук,
сектор зв’язків із громадськістю НУВГП

Читати також

01.02.2023 Під час пожежі на Острожчині рятувальники знайшли мертве тіло чоловіка

Прибувши за вказаною адресою рятувальники встановили, що горить житловий будинок розміром 5х8 м.кв. В осередок пожежі оперативно було подано вогнегасні засоби. О 22:54 пожежу було локалізовано, а о 00:53 ліквідовано. На місці пожежі виявлено мертве тіло чоловіка 1980 р.н. Вогнем знищено покрівлю, 5 м.кв. перекриття, меблі та речі домашнього вжитку. Причина пожежі та розмір збитків встановлюються. До ліквідації було залучено 2 одиниці техніки ДСНС та 10 рятувальників.