Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

У Рівнераді - два нові депутати

Фото - ілюстративне

На сьогоднішній сесії стали відомі імена заступників міського голови Рівного Олександр Третяка. Це Олег Піщанський, Юрій Поліщук, Марина Кузьмічова, Володимир Дяк та Ігор Кречкевич

Двоє з них, а саме Юрій Поліщук та Марина Кузьмічова - депутати Рівненської міської ради восьмого скликання. 

Як повідомляє "Рівне Вечірнє", місце пані Кузьмічової (Голос) у раді займе підприємець Зураб Кантарія, а Юрія Поліщука ("ЄС") -  директорка з економіки у ПП «Домова служба» Людмила Радчук. 

Читати також

07.06.2023 Зупинилося серце захисника з Рівненщини, який воював у складі бригади імені князя Романа Великого

4 червня 2023 року під час несення служби в населеному пункті Купянськ, Харківської області зупинилось серце солдата військової частини А1008, 14-ї окремої механізованої бригади імені князя Романа Великого - Колоса Василя Федоровича, жителя села Кричильськ. Від імені усієї громади висловлюємо слова щирих співчуттів рідним і близьким Героя. Поділяємо ваше горе та сумуємо разом із вами. Нехай світла пам’ять про Василя Федоровича назавжди залишиться у наших серцях! Схиляємо голови у скорботі  Поховають Героя у рідному селі завтра 8 червня: Прощання вдома Чин похорону в Свято-Покровській церкві Православної церкви України Поховання на кладовищі села Кричильськ.