![Фото - ілюстративне](https://rivne.media/media/img/650/2020/12/u-rivneradi-dva-novi-deputati-3953620201224_9653.jpg)
На сьогоднішній сесії стали відомі імена заступників міського голови Рівного Олександр Третяка. Це Олег Піщанський, Юрій Поліщук, Марина Кузьмічова, Володимир Дяк та Ігор Кречкевич.
Двоє з них, а саме Юрій Поліщук та Марина Кузьмічова - депутати Рівненської міської ради восьмого скликання.
Як повідомляє "Рівне Вечірнє", місце пані Кузьмічової (Голос) у раді займе підприємець Зураб Кантарія, а Юрія Поліщука ("ЄС") - директорка з економіки у ПП «Домова служба» Людмила Радчук.