![](https://rivne.media/media/img/650/2024/02/2024022400058147.jpg)
У Рівному водій перешкодив руху медиків та комунальників.
Про це повідомляють у Департаменті муніципальної варти Рівного.
Так, сьогодні на провулку О.Вересая неналежно припаркований автомобіль перешкоджав заїзду та виїзду сміттєвоза до вулиці Борисенка, а також — кареті швидкої, що знаходилась у даному дворі.
Інспектор Департаменту муніципальної варти притягнув водія до адміністративної відповідальності за порушення п. 26,2 (б) ПДР.
- Наголошуємо, що за стоянку автомобілів поза спеціально відведеними місцями і їх розташування, що утруднює рух пішоходів і проїзд оперативних чи спеціальних транспортних засобів, передбачений штраф у розмірі 680 грн, - йдеться у повідомленні.
![](/media/img/650/2024/02/202402249628.jpg)