Рівне Медіа

У Рівному 9 співробітників Служби судової охорони склали Присягу

Урочисті заходи відбулися сьогодні, 21 листопада у Рівненському апеляційному суді. Це перше приміщення суду у Рівному, яке відзавтра повністю перейде під цілодобову охорону службовців Територіального управління ССО у Рівненській області.

Привітав новобранців керівник Територіального управління Служби судової охорони у Рівненській області Віктор Мороз:

«Сьогодні ми відзначаємо велике свято День Святого Михайла - покровителя усіх вояків та лицарів. У часи Гетьманщини саме Святий Михайло уособлював справедливість, перемогу добра над злом і боротьбу за правду. Я вірю, що кожен із вас, з гордістю нестиме слова цієї присяги по життю, і не зрадить її ні словом ні вчинком».

Голова Рівненського апеляційного суду Олег Полюхович зазначив:

«Ми раді тому, що судова гілка влади стає ще більш незалежною і вже має у своєму складі підрозділ, який опікуватиметься саме безпекою учасників судових засідань. Вітаю і в добру путь!»

Символічно на згадку про сьогоднішній день Віктор Мороз вручив Голові суду брендовані подарунки від Територіального управлніння служби судової охорони.

Варто зауважити, що до цього охороною приміщень судів, а також підтриманням громадського порядку у судах займалися військовослужбовці Національної гвардії та Національноі поліції.

Після комплексного обстеження приміщень працівниками Національної поліції, Державної служби з надзвичайних ситуацій та Національної гвардії працівники Служби судової охорони узагальнили та внесли пропозиції щодо поліпшення умов безпеки. Вже до кінці 2019 року службовці ССО візьмуть під охорону усі шість судів розташовані на території міста Рівне та підтримуватимуть там громадський порядок під час судових засідань.

Судова охорона Рівне

Читати також