Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

У Рівному частково перекрили рух вулицею Чернишова

Сьогодні, 28 серпня, у Рівному ремонтують асфальтне покриття на вулиці Чернишова. На відрізку від перехрестя із Дубенською до перехрестя з Коперника зняли верхній шар асфальту. Нині дорожники почали вкладати новий шар.

Рух вулицею частково ускладнено. Зокрема, з Дубенської проїзду немає, а зі сторони Поповича - об'їзд або вулицю Коперника або Діонісія Міклера.

Читати також

25.09.2022 У Володимирці попрощались з молодим командиром, який загинув при звільненні Харківщини

Він служив в 14 окремій механізованій бригаді командиром відділення 4 стрілецької роти, 2-го стрілецького батальйону. Загинув при звільненні Харківської області. Герою 30 вересня виповнилося би 26 років. По усьому маршруту десятки людей на колінах зустрічали ескорт. Після чого земляки попрощалис із Героєм на майдані Єдності. Поховають захисника сьогодні у Свято-Миколаївському двопрестольному храмі ПЦУ.

25.09.2022 На Рівненщині будують нове відділення психоневрологічного інтернату

Також Олексій Бучинський та Олександр Гомон завітали у КП «Обласна психіатрична лікарня с. Орлівка» РОР, де ознайомились із  новим укриттям, яке знаходиться на фінальній стадії реконструкції та має бути завершене до кінця поточного тижня, лікувальними відділеннями, клініко-діагностичною лабораторією, пральнею та господарчою частиною закладу, поспілкувалися з його працівниками та підопічними.