Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

У Рівному частково відкривають дитячі садочки, але не для всіх

З понеділка у Рівному частково запрацюють дитячі садочки. Проте допускатимуть до них не усіх дітей.  

Як повідомий міський голова Рівного Олександр Третяк, у першу чергу це стосується дітей, чиї батьки є військовослужбовцями, працюють у критичній інфрастурктурі, працюють повний день, або один із батьків працює та самостійно доглядає за дитиною. 

Дітей допустять за умови наявності підтвердженої довідки з місця роботи батьків. 

Отже, з понеділка відкриються такі дитсадки: №2, 17, 39, 37, 45, 51, 52, 56. 

У дитсадках будуть сформовані групи по 15 чоловік. За кожною групою будуть закріплені працівники названих дитсадків, а також з тих закладів, які наразі не працюють. Це робиться для того, щоб у випадку повітряної тривоги можна було оперативно вивести дітей у безпечні місця. 

Читати також

30.06.2022 У колонію на Рівненщині ув`язнені через спільників постачали наркотики

Вони залучили до цієї "схеми" трьох близьких осіб на волі, які налагодили постачання канабісу, бупренорфін у та метадону. Заборонені речовини надходили співучасникам різними партіями через один з поштових сервісів. Ті їх збирали, формували в одну передачу, яку за винагороду проносив на територію колонії її працівник. Слідством встановлено кілька епізодів постачання наркотичних речовин таким шляхом.

30.06.2022 У Рівному двох забудовників підозрюють у розтраті 17 мільйонів гривень вкладників

Вони укладали з громадянами договори купівлі–продажу майнових прав на квартири в житловому комплексі у Рівному, та одержували від них особисто або на банківські рахунки товариства кошти. Зрештою, 3 секції житлового комплексу звели, а 4-ту – "заморозили". Кошти отримали, але не вклали їх у будівництво, а заволоділи частиною коштів. Іншу частину коштів, зрештою, розтратили. Попередня сума збитків складає більше 17 мільйонів гривень. Слідством встановлено 38 ошуканих вкладників, які втратили гроші і не отримали обіцяної нерухомості.