![](https://rivne.media/media/img/650/2024/06/2024060312585398.png)
У Рівному водії систематично в дворах багатоповерхівок паркують авто біля сміттєвих баків. Таким чином, техніка комунальників не має змоги проїхати та збрати відходи.
Повідомляють у КАТП 1728.
"По-перше, водії, які залишають свої автівки подібним чином, порушують ПДР. Адже, згідно з правилами, стоянка ближче 5 м від контейнерних майданчиків та/або контейнерів для збирання побутових відходів заборонена. І, по-друге, такі горе-паркувальники банально ускладнюють роботу працівників КАТП 1728. Бо ж під'їхати до сміттєвих контейнерів, аби забрати відходи, стає просто неможливо", - йдеться у повідомленні комунальників.
Водії у випадку ігнорування заборони платитимуть штраф від 340 до 680 гривень.
![](/media/img/650/2024/06/202406032976.png)
![](/media/img/650/2024/06/202406033571.png)