Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

У Рівному через ожеледицю травмувалися понад 30 людей за день

Якщо ви плануєте найближчим часом вийти на вулицю у Рівному – будьте обережні і зважайте, що погода вкрила асфальт ковзкою ковдрою, пише UA: Рівне

Це фото зроблене на майдані Незалежності вранці, втриматись на ногах там було складно. Схожа ситуація по всьому місту та на дорогах.

Комунальні служби у місті працюють, однак, аби обробити усю територію – потрібен час.

Тому, якщо ви вийшли на вулицю – просто не тримайте руки в кишенях. Адже при падінні це збільшує ймовірність стати пацієнтом травмпункту.

Як повідомив лікар із міського травмпункту Михайло Копель, зранку до них звернулось 33 людини, які травмувались на вулицях міста.

Лікар зазначив, що значну частину травм рівняни отримали, щойно вийшовши з власних будинків.

Із загальної кількості пацієнтів п'ятьом знадобиться операція, тож їх одразу поклали на стаціонар.

Читати також

15.08.2022 На Рівненщині шахраї з фейкової сторінки військового збирають гроші на лікування

А втім, ні захисник, ані його родина не проводили збір коштів на лікування. Як повідомляють у виданні "Район Вараш", тим часом у мережі ширяться дописи із проханням про фінансову допомогу з фейкової сторінки бійця. Це виданню підтвердив і голова Зарічненської громади Богдан Квачук.  "Ми контактуємо з рідною сестрою бійця та знаємо і всі потреби. Так само постійно на зв'язку з самим Віталієм", – запевняє голова громадзабезпечуємо и та наголошує, що родина ніяких коштів на лікування не збирає.