![](https://rivne.media/media/img/650/2022/06/2022062912127325.png)
У Рівному чоловік через ревнощі вдарив співмешканку ножем у груди.
Про це повідомляють у віділі комунікації поліції області.
Інцидент стався вчора близько 23-ї години. Медики звернулись до поліції та повідомили, що 39-річна жінка отримала нодове поранення.
Поліцейські встановили, що цивільне подружжя відпочивало з друзями та розпивало спиртні напої. На одній із місцевих автозаправок між ними виник конфлікт, оскільки 30-річний чоловік приревнував співмешканку, побачивши фото з іншим. Коли повернулися додому — сварка продовжилася, під час якої ревнивець взяв в руки кухонний ніж та завдав ним удар в груди жінці.
Зрозумівши що накоїв, викликав «швидку». Медики госпіталізували жінку і Рівненську міську лікарню, де у неї діагностували проникаюче ножове поранення грудної клітки, поранення легені та міжреберної артерії, травматично-геморологічний шок.
Розпочато досудове розслідування за частиною 1 ст. 121 КК України. Вирішується питання про повідомлення 30-річному рівнянину про підозру та обрання запобіжного заходу.
![](/media/img/650/2022/06/202206297762.jpg)
![](/media/img/650/2022/06/202206291224.jpg)