У Рівному чоловік повернув магазину обігрівач із написом "№1 в России"

У Рівному чоловік придбав обігрівач, на упаковці якого був напис "№1 в России с 2014 года". Це обурило покупця, тож він повернув товар магазину. 

Як повідомляє Суспільне, обігрівач Ballu чоловік купив 5 жовтня у магазині Eldorado, на вулиці Сагайдачного. Згодом він записав відео, на якому видно етикетку "№1 в России с 2014 года". 

Також на товарі був вказаний виробник у Китаї та імпортер у російській федерації. 

Як розповідає Давид, консультант магазину не повідомив його про те, де та на чиє замовлення був виготовлений цей товар. На саме пакування чоловік звернув увагу вже удома та вирішив повернути обігрівач. 

За його словами, керівник магазину не зміг пояснити, як цей товар опинився на полиці. 

"Вони одну сторону заклеїли, а другу — ні. Кажу: навіщо ви обдурюєте українців? Покажіть мені людину, яка оце заклеює, де пише про росію. Керівник магазину сказав відправляти офіційний запит в Ельдорадо. Кажу: у нас війна з росією!"

Давид сказав, що директор не просив вибачення, а перепросили консультант і людина, яка оформляла повернення грошей за товар.

"У такий момент, коли у нас така ситуація, на таке треба покупцям вказувати. Скільки вони б грошей не витратили при закупівлі, вони не повинні це продавати. Я дуже сильно обурився. У мене десятки друзів воюють. А тут... бабуся може цього не побачити, купити й не задуматися. Та й з іншої сторони — це та сама пропаганда", — пояснює рівнянин.

Згодом у Eldorado повідомили, що залишки цього товару приберуть із полиць та віддадуть на благодійність. 

Читайте також