![](https://rivne.media/media/img/650/2022/07/2022070110361056.jpg)
У Рівному сьогодні відбулась церемонія прощання із невідомим воїном біля Свято-Покровського собору.
Про це повідомляє секретар Рівнеради Віктор Шакирзян:
"Невідомий, але не забутий. Сьогодні ми прощаємося із невідомим Героєм цієї війни. Віддати шану та провести мужнього воїна в останню дорогу прийшли десятки рівнян. Адже, усі наші захисники - Герої, і ми збережемо світлу пам’ять про кожного, хто став на захист свого народу й віддав у цій боротьбі своє життя. Вічна шана та слава полеглим Героям!"
Нагадаємо, військовий загинув у березні на Луганщині. Його рідних знайти так і не вдалося.
![](/media/img/650/2022/07/202207015488.jpg)
![](/media/img/650/2022/07/202207017942.jpg)