Рівне Медіа

У Рівному директора парку Андрія Черепанова звинувачують у бездіяльності та просять владу провести службове розслідування

У центральному міському парку культури і відпочинку ім. Т.Шевченка у Рівному з боку входу з вулиці Соборної (біля НУВГП) несанкціоновано встановили торгівельний кіоск. Про це у Фейсбуці повідомив депутат Рівненської міської ради Святослав Стельмащук.

Він обурюється, що власники цієї нової торгової точки вже навіть встигли вирити котлован на земельній ділянці, яка перебуває у постійному користуванні парку, здійснили підключення до електромережі та активно розпочали торгівлю.

"І це в той час, коли у місті спеціальна комісія бореться із незаконно встановленими спорудами! Встановлення цього МАФу, звісно, не могло відбутися без відома директора Комунального підприємства «Міське об‘єднання парків культури та відпочинку» Андрія ЧЕРЕПАНОВА", - зазначає Святослав Стельмащук.

Депутат також повідомив, що вже написав депутатське звернення до секретаря Рівненської міської ради Сергія Паладійчука з вимогою демонтувати цю незаконно встановлену торгову точку у парку, а також провести службове розслідування відносно бездіяльності директора парку та можливого його сприяння у незаконному встановленні цього МАФу.

Читати також