Рівне Медіа
Словацького 4-6, 320 Рiвненська область, Рiвне
+380988858579 rivne.media@gmail.com

У Рівному дозволили возити на «стоячих» місцях у маршрутках і тролейбусах

Зранку в Рівному засідала комісія із питань ТЕБ і НС, на якій вирішили, що обласний центр від сьогодні переходить у «жовту» карантинну зону.

Одна зі змін стосується пасажирських перевезень. Так, нині у маршрутках і тролейбусах можна перевозити людей на «стоячих» місцях. Однак, їх повинно бути 50% від передбачених технічними характеристиками транспортного засобу.

Щоб ми не мати проблем із доїздом медичних працівників, служб критичної інфраструктури в ранішній час, пенсіонери зможуть користуватися правом на пільговий проїзд з 10 години ранку і впродовж дня.

Читати також

18.01.2022 У Рівному демонтують обмінний пункт валют

У Рівному на засідання міськвиконкому розглянули питання про звільнення території від незаконно встановленої тимчасової споруди. Мова йде про пункт обміну валют на вулиці Дубенській, 44а. Члени виконкому підтримали рішення про демонтаж тимчасової споруди. Надалі управління містобудування та архітектури має організувати виїзд комісії на місце. А департамент інфраструктури та благоустрою повинен організувати роботу з демонтажу споруди та визначити місце подальшого її зберігання.