Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

У Рівному флористка, на яку склали протокол за порушення карантину, виграла суд

Фото з відкритих джерел

26-го жовтня, у перший день впровадження «червоного» рівня епідеміологічної небезпеки, у Рівному в квітковому магазині на вулиці Гагаріна, 16 правоохоронці склали адміністративний протокол на продавчиню.

Суть адміністративного матеріалу полягала у тому, що флористка допустила роботи іншу працівницю, яка перебувала на робочому місці без сертифікату на COVID-19 або експрес-тесту з негативним результатом. Її дії кваліфікували як порушення правил карантину.

Опісля протокол направили в суд, котрий визначав міру покарання. Це міг би бути штраф у розмірі від 17-ти до 34-х тисяч гривень. 

У судовому засіданні жінка вину у вчиненні адміністративного правопорушення не визнала та вказала, що працює флористом в магазині «Квіткова примха».

«Оскільки їй терміново потрібно було відлучитися на деякий час з робочого місця, вона попросила свою знайому ОСОБА_2 , щоб та її підмінила. В час її відсутності з`явилися працівники поліції, які склали протокол про адміністративне правопорушення. Крім того, зазначила, що в ОСОБА_2 наявний негативний результат досліджень від 26.10.2021 року», - йдеться у постанові суду.

Тож провадження у справі закрили, у зв`язку з відсутністю в її діях події і складу адміністративного правопорушення.

Суд, аргументуючи своє рішення, також врахував, що порушниця не є суб`єктом правопорушення, що передбаченого ч. 1 ст. 44-3 КУпАП, оскільки вона працює на посаді флориста в ФОП, що підтверджується наданою нею довідкою від 16.11.2021 року, а тому вона не в праві допускати працівника до роботи.

Читайте також: У Рівному судили священника, до якого на богослужіння люди прийшли без масок, тестів і сертифікатів.

Читати також