Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

У Рівному готуються підвищити вартість проїзду у громадському транспорті

Фото - ілюстративне

У вівторок, 25 травня, відбудеться засідання виконавчого комітету Рівненської міської ради. У порядку денному одинадцять питань. 

Під час засідання планують встановити нові тарифи на проїзд у громадському транспорті. Згідно проекту рішення, вартість проїзду у тролейбусах зросте з чотирьох до шести гривень, а у маршрутках - з шести до восьми гривень.

Востаннє тариф на проїзд у маршрутках Рівного підвищували у грудні 2018-го року. Проїзд у тролейбусах Рівного дорожчав у червні 2019-го року.

Читати також

26.03.2023 На Дубенщині рятувальники провели екскурсії для діток

Діти з захопленням розглядали пожежну та спеціальну техніку, спорядження. Рятувальники розповіли дітям про роботу рятувальних підрозділів і про те як відбувається виїзд чергового караулу на дорожньотранспортну або надзвичайну подію. Основна мета такого роду заходів це навчити дітей правилам пожежної безпеки та безпеки життєдіяльності, розповісти школярам про причини виникнення пожеж. Адже особливо переконливо застереження та поради про безпеку звучать з вуст рятувальників, яким неодноразово доводиться зустрічатися з небезпекою, рятувати людей, гасити пожежі. Пізнаючи робочі будні рятувальників та розуміючи, що значить бути справжнім героєм у дітей закріплюються знання та формуються навички щодо дотримання правил безпеки.