Рівне Медіа
Словацького 4-6, 320 Рiвненська область, Рiвне
+380988858579 rivne.media@gmail.com

У Рівному хочуть об`єднати дитячу та дорослу стоматології: навіщо це потрібно

Ілюстративне фото

У Рівному хочуть об`єднати в одне приміщнення дитячу та дорослу стоматології. Такі плани розглянуть на сесії Рівнеради.

Дану ініціативу прокоментував міський голова Рівного Олександр Третяк у ефірі "Радіо Трек".

"По-перше, у нас чи не єдиний в Україні випадок, коли стоматологія має 8-поверхове приміщення. По-друге, на утримання стоматології в рік йде 29 мільйонів гривень. По-третє, мати два окремих приміщення двох стоматологічних поліклінік на даний момент не раціонально. Йдуть величезні витрати на утримання цих двох об`єктів. Наразі раціональніше буде об`єднати цих дві юридичних особи в одну, де мешканцям міста будуть надавати якісні послуги - як для дорослих, так і для дітей", - пояснює мер.

Крім того, за словами пана Третяк, у міській дитячій стоматології не використовують метод седації, коли дітям дають снодійне, а вже після цього лікують. Таке лікування допомагає уникнути стресу у маленьких пацієнтів.

"У нас немає умов для того, щоб зробити цей процес, адже там за вимогами має бути відповідне вентилювання. А в цьому приміщенні спільна вентиляція із житловим будинком. Нам потрібна сучасна стоматологія, щоб лікувати діток без стресу", - додав Олександр Третяк.

За його словами, таке рішення допоможе оптимізувати та покращити роботу стоматології.

Читати також

27.01.2022 Відомого рівненського лікаря попередили про відсторонення від роботи, бо не має щеплення від ковіду

- Здається, це не найкращий момент для вимушеної неоплачуваної відпустки. Але це я так думаю. А уряд каже, що так краще. Для всіх. На основі доказової медицини. Ок, час розсудить нас, - пише лікар. - Ні, я не йду з медицини. Не працювати дозволити собі не можу. Просто коли зачиняються одні двері, то відчиняються інші. А в лікарні зустрінемося вже після карантину. Або зміни умов допуску на роботу. Можливо.