Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

У Рівному колядники віддали понад 20 тисяч гривень на благодійність

Група рівнян зібрались у колектив "Коляда" та на різдвяні свята зібрали понад 20 тисяч гривень для фонду "Скарбниця Надії".

Про це повідомили на сторінці  Зірковий Вертеп у Фейсбуці.

"Четвертий рік поспіль наша «Коляда», заряджена позитивною енергетикою, щирими емоціями і теплими обіймами, летить маленьким підопічним Благодійного Фонду "Скарбниця Надії".

Ми передали фонду 20 тисяч 470 грн за що щиро вдячні жертводавцям і усім, хто приймав наш Вертеп. Ще одну суму ми передамо найближчим часом дитині в потребі про що відзвітуємось тут", - написали автор посту.

Реквізити для фінансової допомоги:

5169 3305 1506 8762 ПриватБанк

 Благодійний Фонд "Скарбниця Надії", керівник - Мар'яна Рева

Призначення платежу - добровільна пожертва.

Читати також

03.10.2023 Між двома селами на Рівненщині розпочали ремонт автошляху

Цей проект включає в себе використання сучасних методів, зокрема холодного ресайклінгу, що дозволяє відновити зношені шари дорожнього покриття перед подальшим влаштуванням гарячої асфальтобетонної суміші. Здійснення ремонту доріг - це важливий крок до поліпшення життя місцевих жителів та безпеки на дорозі. Проїзд через село відіграє ключову роль у щоденному житті громади, сприяючи зручності та розвитку округу. Саме тому ремонт доріг є пріоритетним напрямком для кожного населеного пункту громади. Холодний ресайклінг - це інноваційний метод, який дозволяє використовувати старий асфальт як основу для нового покриття, зменшуючи відходи та сприяючи екологічності проекту. Після відновлення зношених шарів за допомогою холодного ресайклінгу влаштування гарячої асфальтобетонної суміші надасть дорозі міцність і довговічність.