![](https://rivne.media/media/img/650/2024/04/2024040417033346.png)
Шалені пориву вітру не стали на заваді працівникам КП "Міськсвітло" Рівне виконувати свою роботу.
Зокрема, виконали наступний ряд робіт:
1) Фарбування кронштейнів по вул:
- Нижньодворецька;
- Літня;
- Весняна;
- Дворецька;
- Замкова.
- А також у смт Квасилів по вул. Молодіжна.
2) По вул.Пересопницькій на опорі був замінений голий провід на СІП(самонесучий ізольований провід) та виконано заміну старих світильників на нові LED у кількості - 3 шт.
3) Відремонтовано паркову опору зовнішнього освітлення по вул.Героїв Поліції.
4) Вул. Ст.Бандери - Чорновола завершенні ремонтні роботи світлофорного об'єкта по заміні аварійних стійок - 3 шт.,а також здійснена заміна лампових світлофорів на світлодіодні у кількості - 10 шт.
![](/media/img/650/2024/04/202404043400.png)
![](/media/img/650/2024/04/202404046858.png)