У Рівному “Ланцюгом Єднання” відзначили День Соборності

Сьогодні, 22 січня, відзначаючи День Соборності сотні рівнян долучились до загальноміської акції «Ланцюг єднання». Символічна акція символізувала єдність українського народу, його прагнення до Соборності і свободи, адже саме 22 січня 1919-го прагнучи створити єдину державу Українська Народна Республіка та Західно-Українська Народна Республіка проголосили Акт Злуки.

Тож, вшановуючи цю подію, тримаючись за руки, рівняни сформували живий ланцюг від Покровського Собору до майдану Незалежності де згодом відбулася коротка урочиста церемонія та розгорнуто державний прапор України розміром шість на тридцять метрів.

- Цього дня ми не лише згадуємо події, які відбулися 105 років тому, але й вкотре демонструємо наше прагнення до єдності і свободи. Тоді, нажаль молода українська держава не встояла у боротьбі з загарбниками і визвольні змагання початку минулого століття завершились для українського народу десятиліттями окупації, засланнями, катуваннями, голодомором. Зараз, ми знову змушені зі зброєю в руках виборювати право вільно жити на своїй землі. І зараз як ніколи ми маємо бути єдиними аби підтримати наші Збройні Сили у боротьбі з окупантами. Тому дякуємо всім рівнянам, які взяли участь у цій дуже символічній акції -  зазначив секретар Рівненської міської ради, очільник Рівного Віктор Шакирзян.

За словами виконувача обов’язків міського голови Рівного, сьогодні всі наші зусилля спрямовані на те, аби підтримати наші Збройні Сили, для цього місто прийняло безпрецедентну програму придбання коштом міського бюджету дронів та готує нові ініціативи на підтримку ЗСУ.