![](https://rivne.media/media/img/650/2022/07/2022072511561811.jpg)
У рівненській обласній дитячій лікарні медики провели операцію 17-річній пацієнтці та видалили гігантську кісту.
Про це повідомили на Фейсбук-сторінці закладу.
"Черговий концерт нашого лапороскопічного оркестру. Видалено гігантську кісту яйника об'ємом до 6 літрів. Перша скрипка - хірург -Олександр Парух, віолончель - гінеколог Людмила Казимірська, литаври - операційна медсестра Наталія Калижнюк, духові - анестезіолог Іван Юсин. Респект і повага професіоналам!", - йдеться у повідомленні.
![](/media/img/650/2022/07/202207255570.jpg)