![](https://rivne.media/media/img/650/2024/05/2024050212273132.png)
У Рівному ВПО випікали паски до Великодня.
Про це повідомили в Рівненській облраді.
Мами з дітками, які через війну залишили рідні домівки й оселилися на Рівненщині, узяли участь у великодньому майстеркласі.
Його спільно з партнерами – представниками соціально відповідального бізнесу – організували фахівці Денного центру соціально-психологічної допомоги. Цей заклад на постійній основі влаштовує для ВПО різні тематичні заходи.
Цього разу майстерку присвятили виготовленню традиційної великодньої випічки.
І хоч готували за одним рецептом, та в процесі учасники ділилися розповідями про випікання пасок у різних куточках України.
Особливу увагу приділили декоруванню пасок: використовували як традиційні способи, так і сучасні – мами й діти самотужки виготовили кольорове тісто та фігурки з нього.
У підсумку випекли 60 запашних і красивих пасок.
Як розповіли у закладі, другий рік поспіль спільно з партнерами вони підтримують цю святкову ініціативу. І в такий спосіб допомагають родинам переселенців дізнатися про традиції Рівненщини, цікаво провести час і соціалізуватися.
![](/media/img/650/2024/05/202405026256.png)
![](/media/img/650/2024/05/202405026727.png)
![](/media/img/650/2024/05/202405026763.png)
![](/media/img/650/2024/05/202405027719.png)
![](/media/img/650/2024/05/202405025633.png)
![](/media/img/650/2024/05/202405024296.png)
![](/media/img/650/2024/05/202405023420.png)
![](/media/img/650/2024/05/202405026878.png)