![](https://rivne.media/media/img/650/2024/01/2024013110232723.jpg)
ДТП сталась учора близько 18 години на перехресті Соборної-Крушельницької-Клима Савури у Рівному.
- Водій автомобіля "Мазда" не був уважний, не стежив за дорожньою обстановкою та рухаючись по другорядній дорозі, не надав дорогу автобусу "Богдан" та допустив з ним зіткнення. На винуватця події склали протокол за ст. 124 КУпАП, - розповіла "Рівне Медіа" речниця патрульної поліції області Тетяна Рачок.
![](/media/img/650/2024/01/202401316562.jpg)