У Рівному на аукціон знову виставлять "зношений" транспорт

У Рівному на аукціон знову виставлять старі авто комунальних закладів. Ідеться про 3 автомобілі Рівненського обласного протипухлинного центру та 2 машини Рівненської обласної клінічної лікарні імені Ю. Семенюка.

Про це повідомив голова Рівненської обласної ради Андрій Карауш.

"Старі авто знову підуть на аукціон. Продовжуємо практику списання і приватизації комунального майна, яке сповна відслужило свій ресурс, але комусь, можливо, ще знадобиться.

За останні пів року ми мали успішні продажі і поповнили обласний бюджет на кілька сотень тисяч гривень. Нагадаю, продавали старі авто швидкої допомоги та легковики обласних лікарень, у середньому за одиницю отримували майже 42 тис. грн", - зазначає Андрій Карауш.

За інформацією голови облради, на сесії 28 червня, за пропозицією голови комісії з економічних питань та комунальної власності Андрія Пехотіна, мають дати дозвіл продати на аукціоні 3 авто протипухлинного центру та 2 - обласної клінічної лікарні імені Юрія Семенюка. Ідеться про:

  • УАЗ-3962, 2003 року випуску;
  • Газель-32214, 2002 р.в.;
  • ВАЗ-2107, 2001 р.в.;
  • ГАЗ-3307, 1992 р.в.;
  • УАЗ-3962, 1999 р.в.

"Нагадаю, перед новим роком ми взяли за принцип не просто списувати транспорт на брухт, а запропонувати його на продаж. Експеримент виявився вдалим. Що ж до авто, які знову підуть на аукціон, то, зі слів Андрія Пехотіна, при невеликих вкладеннях вони можуть бути готовими до використання", - додає голова Рівненської облради.

Читайте також: На Рівненщині "зношений" транспорт продали на аукціоні за понад 300 тис грн.

Читайте також