![](https://rivne.media/media/img/650/2024/02/2024021210586771.png)
У Рівному на автовокзалі людям розповідали як уникнути примусової праці за кордоном і в областях, куди вони переїжджають як ВПО.
На центральному автовокзалі міста Рівного інспекторами відділу з питань праці Управління інспекційної діяльності в Рівненській області разом з представниками Державної служби України з безпеки на транспорті проведено інформаційно-роз'яснювальну роботу як уникнути і розпізнати примусову працю для населення яке вибуває за межі України та прибуває у Рівненську область як ВПО.
Посадовці проконсультували громадян щодо можливих ризиків, які виникають при пошуку роботи і можуть призвести до потрапляння в трудове рабство та що потрібно робити аби не потрапити до пастки торгівців людьми.
Окрім цього, роздали присутнім відповідні інформаційні матеріали.
![](/media/img/650/2024/02/202402125592.png)