![](https://rivne.media/media/img/650/2024/05/2024051713355242.jpeg)
У Рівному на фасаді ліцею №13 відкрили меморіальну дошку у пам'ять загиблому Герою
Дмитру Ботану.
Дмитро народився 27 вересня 1989 року в Рівному. Він навчався в Рівненському ліцеї №13, а пізніше здобув освіту в автотранспортному технікумі, опанувавши фах організатора міжнародних перевезень і логіста автомобільного транспорту. Працював закордоном. Під час початку повномасштабного вторгнення він повернувся в Україну і добровільно вступив до лав ЗСУ.
На жаль, Герой Дмитро Ботан загинув у жовтні 2023 року на Запорізькому напрямку.
"Війна триває… Тож, наш обов'язок схилити голову в пошані і щодня пам'ятати, що ми живемо завдяки тим, хто віддав власне життя за наше майбутнє, - зазначив в.о. міського голови Віктор Шакирзян.
Встановлення меморіальних дошок загиблим захисникам України на закладах загальної середньої освіти в Рівненській громаді відбувається відповідно до програми "Рівне - місто Героїв".
![](/media/img/650/2024/05/202405171444.jpeg)
![](/media/img/650/2024/05/202405173377.jpeg)