![](https://rivne.media/media/img/650/2024/01/2024013115563922.png)
У КЗ "Рівненський міський палац культури" відбувся благодійний концерт від мистецького об'єднання "Едельвейс", на якому вдалося зібрати понад 19 тисяч гривень.
Про це повідомили в Рівненській міськраді.
Днями під час театрально-танцювального дійства "Вонка" було зібрано 19 200 грн на допомогу ЗСУ.
"Дякуємо Рівненській гімназії № 24 за теплі оплески і щире захоплення, мистецькому об'єднанні "Едельвейс" за неймовірний захід, а також усім, хто долучився та продовжує долучатися до збору коштів на ЗСУ", - зазначили наприкінці.
![](/media/img/650/2024/01/202401312339.png)
![](/media/img/650/2024/01/202401317646.png)