Рівне Медіа
Словацького 4-6, 320 Рiвненська область, Рiвне
+380988858579 rivne.media@gmail.com

У Рівному на "Лебединці" визначали чемпіона України з кросфіту (ВІДЕО)

фото ілюстративне

Змагання "Рівне Кросфіт Баттл" зібрали 70 атлетів, пише канал UA: Рівне. Більшість учасників - місцеві, також приїхали спорсмени з Києва, Львова, Одеси та інших міст. Турнір відбувся у центрі міста на Лебединці. Він є традиційним для обласного центру і пройшов вчетверте. Учасники вправлялися у греблі, підтягуванні, випадах із гирею, поштовхах та взяттях снарядів на груди. Також були передбачені завдання для глядачів.

Олександр Александров, організатор змагань:

"Кросфіт - це такий вид спорту, де поєднуються варіативні високоінтенсивні вправи або рухи. Вони мають підрозділіи - кардіонавантаження, гімнастика і важка атлетика. Це все міксується між собою. Є багато фану, розіграшів серед глядачів, друзів, тих, хто приїхав підтримати атлетів. Для них є різні конкурси, вони також можуть проявити свої сили".

Читати також

27.01.2022 Відомого рівненського лікаря попередили про відсторонення від роботи, бо не має щеплення від ковіду

- Здається, це не найкращий момент для вимушеної неоплачуваної відпустки. Але це я так думаю. А уряд каже, що так краще. Для всіх. На основі доказової медицини. Ок, час розсудить нас, - пише лікар. - Ні, я не йду з медицини. Не працювати дозволити собі не можу. Просто коли зачиняються одні двері, то відчиняються інші. А в лікарні зустрінемося вже після карантину. Або зміни умов допуску на роботу. Можливо.