Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

У Рівному на Соборній частково перекриють рух

У Рівному на вулиці. Соборній частково перекриють рух транспорту. Про це повідомляє міський голова Рівного Олександр Третяк. 

Як зазначається, рух буде перекрито від перехрестя вулиці Міцкевича-Чорновола-Соборна до вулиці Пушкіна для завершення ремонтних робіт. Рух перекриватимуть 11 та 12 вересня з 7 ранку до 22 години.

Нагадаємо, у Рівному триває ремонт вулиці Соборної від ЦУМу до головного корпусу НУВГП. Попередньо у МіськШЕУ обіцяють завершити ремонтні роботи до жовтня. Вартість робіт складає 2 млн. 750 тисяч гривень. 

Читати також

28.09.2023 Росіяни поширюють черговий фейк про озброєння на Рівненській АЕС

У мережі шириться фейкова інформація, що нібито Сили оборони складають ракети HIMARS, SCALP, Storm Shadow, різні БПЛА-камікадзе та боєприпаси із збідненим ураном на Хмельницькій та Рівненській АЕС на заході України та у прилеглих регіонах. Таку інформацію поширюють користувачі соцмереж з посиланням на неназваних «турків». Відтак правдою є те, що 22 вересня, через тиждень після перших повідомлень про зброю на станціях, Міжнародне агентство з атомної енергії опублікувало доповідь, у якій йшлося про те, що експерти не побачили ніяких порушень на станціях з боку ЗСУ чи взагалі будь-кого. Єдине озброєння, яке виявили експерти МАГАТЕ, помітили на тимчасово окупованій Запорізькій атомній електростанції, зазначили журналісти StopFake.