![](https://rivne.media/media/img/650/2024/05/2024050913128449.png)
У Рівному працівники комунального підприємства "Міськсвітло" продовжують активно працювати над благоустроєм міста.
Бригади КП «Міськсвітло» від початку робочого тижня пофарбували паркові опори в парку молоді "Лебединка", здійснили монтаж і кріплення автоматичних вимикачів ілюмінаційної установки на майдані Незалежності, виконали технічне обслуговування та ремонт у семи шафах управління вуличним освітленням. Також працівники комунального підприємства відновили дев’ять світильників за відмітками.
Було проведено роботи з обслуговування мереж зовнішнього освітлення. Усунено пошкодження на одинадцяти трансформаторних підстанціях. Чергова бригада відновила обірвані проводи повітряної лінії.
Здійснено миття та фарбування світлофорних об'єктів на вулицях Соборній - Старицького, Ст. Бандери - Дворецькій, Ст. Бандери - Севастопольській, Ст. Бандери - 16 Липня - 24 Серпня.
На вулиці Соборній (навчальний комбінат) замінили чотири транспортних та один пішохідний світлофори. Виїзна аварійна бригада відремонтувала кабельну мережу світлофорного об'єкта на вул. Кулика і Гудачека - Вербовій.
![](/media/img/650/2024/05/202405093506.png)
![](/media/img/650/2024/05/202405098816.png)
![](/media/img/650/2024/05/202405091478.png)