![](https://rivne.media/media/img/650/2024/02/2024022113175823.png)
У КЗ "Ветеранський простір" РОР потребують допомоги в плетінні маскувальних сіток для української армії.
На цьому у своєму телеграм-каналі акцентував голова облради Андрій Карауш.
"Запитів від військових – багато, але виконати їх усі – складно. Звернув увагу на один допис нашого комунального “Ветеранського простору“. І ось невелике пояснення, чому їм треба допомога", - пише голова облради.
Чого бракує найбільше:
- Людські руки – у будні дні плести сітки майже ніхто не йде, а у вихідні збирається 5-6 людей. І так уже близько року.
- Основа для сітки – зазвичай це капронове або поліпропіленове плетення.
- Спанбонд – спеціальний матеріал, який не просвічується променем тепловізора, тому важливо використовувати саме його.
- Як же можна допомогти:
Знайти час, згуртуватися із друзями, сусідами, колегами та прийти допомогти. 3-4 людини за день можуть виготовити одну сітку. Локація – район Грабник.
Допомогти з придбанням основи, можна влаштувати спільнокошт із однодумцями. Ціни в інтернеті різні, це залежить від розмірів. Дуже приблизно – це півтисячі гривень.
Аналогічно із сіткою – замовити спанбонд. Зі слів волонтерів, із доставкою це може бути сума в 4 тисячі гривень за 200-метровий рулон шириною в метр, із цього вийде 10-12 маскувальних сіток.
Голова Рівненської облради наголосив на тому, що “Ветеранський простір“ не може збирати гроші/донати. Але якщо хтось хоче допомогти, то за номером +380 67 474 8434 пояснять, як можна бути корисним. Як відомо, нещодавно руку допомоги простягнули Корнинський ліцей і ВПУ № 1 у Рівному.
![](/media/img/650/2024/02/202402211245.png)
![](/media/img/650/2024/02/202402218289.png)
![](/media/img/650/2024/02/202402219364.png)
![](/media/img/650/2024/02/202402219994.png)