Рівне Медіа

У Рівному обговорять засоби місцевої демократії

Команда Інституту міста запрошує громадських активістів зі Львівської, Рівненської, Тернопільської, Закарпатської, Волинської, Чернівецької та Івано-Франківської областей взяти участь в тематичних навчальних візитах.

Навчальні поїздки до Львова, Рівного та Тернополя мають на меті посприяти створенню мережі громадських організацій, які втілюють зміни на західній частині країни. Спілкування в рамках візитів буде зосереджене на кращих практиках та механізмах співпраці громадських організацій та органів місцевого самоврядування, які діють у Львівській, Рівненській і Тернопільській областях.

16 листопада у Рівному ми поговоримо про засоби місцевої демократії

21 листопада у Львові обговоримо перемоги та поразки процесів партисипативного благоустрою громадських просторів міста

23 листопада у Тернополі дізнаємося більше про екологічні проекти, які були реалізовані спільно з владою та активними мешканцями.

Звертаємо увагу, що візити до цих трьох міст є одноденними, робота побудована за однаковою схемою: неформальне спілкування та знайомство учасників, обговорення та дискусія із запрошеними гостями, екскурсії до успішних місцевих громадських організацій.

Щоб стати учасником/учасницею навчального візиту до обраного міста, потрібно бутипредставником громадського об'єднання (офіційно зареєстрованого чи ні) та проживати або працювати у Львівській, Рівненській, Тернопільській, Волинській, Чернівецькій, Івано-Франківській чи Закарпатській області. Також ви повинні повністю "включитися" в роботу навчального візиту, взяти участь в усіх запропонованих активностях.

Додамо, що учасникам візитів будуть відшкодовані кошти за проїзд, а також організатори забезпечують харчуванням.

Дедлайн подачі заявки: 6 листопада 2018 року

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ на навчальний візит можна ТУТ

Всі деталі програми навчальних візитів згодом будуть висвітлені на фейсбук с торінці Інституту міста.

Навчальні візити для громадських активістів є одним із етапів проекту "Створення мережі НУО, що працюють у сфері децентралізації в Західній Україні" , який виконується за підтримки Посольства Великої Британії в Україні та виконується КУ Львівської міської ради Інститутом міста

Читати також