Рівне Медіа

У Рівному обговорювали ідеї культурного розвитку міст області

Фото - відкриті джерела; Ілюстративне фото

2 вересня 2019 року відбувся Open space «Культурні резиденції у просторі сучасного міста» за участі 85 осіб в межах реалізації проєкту «Формування нової моделі культурного простору (на прикладі громад Рівненщини)» за підтримки Українського культурного фонду. Open space «Культурні резиденції у просторі сучасного міста» відбудеться в межах реалізації проєкту «Формування нової моделі культурного простору (на прикладі громад Рівненщини)», який реалізовують ГО «Регіональний центр розвитку «Тріада» у співпраці з ГО «Платформа взаємодій «Простір» за підтримки Українського культурного фонду в межах програми «Український культурний монітор» з липня 2019 року.

Технологія open space або технологія відкритого простору, спрямована на генерування нових ідей. Під час open space «Культурні резиденції у просторі сучасного міста» відбулось формування та обговорення нових ідей культурного розвитку Гощі, Дубна, Острога та Рівного за участі 85 представників громад-партнерів, представників креативних індустрій та митців регіону. Метою проєкту Формування нової моделі культурного простору (на прикладі громад Рівненщини)»є дослідження у сфері культури в чотирьох громадах Рівненської області з найкращим потенціалом осучаснення та розвитку (Рівне, Дубно, Острог, смт Гоща).

Методологія дослідження включає вибіркове анкетування, експертне інтерв’ювання та фокус-групи, а також проведення open space, за результатами яких буде для формування пропозицій та рекомендацій щодо формування нової моделі культурного простору громад Рівненщини. Отримані результати комплексного дослідження разом з напрацюваннями open space ляжуть в основу концепції заснування культурної резиденції. Також вони будуть корисні для кращого планування розвитку галузі культури і мистецтва Рівненської області на 2021-2027 роки.

Читати також