Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

У Рівному обирають запобіжний захід директору "екстренки"

У Рівному обирають запобіжний захід головному лікарю jобласного центру екстреної медичної допомоги Андрію Бортніку, якого звинувачують у незаконних доплатах за COVID-пацієнтів. 

Так, за версією слідства, Андрій Бортнік у квітні-червні 2020 року під час призначення виплат медпрацівникам, які працювали із хворими на COVID-19, підписав накази про виплати працівникам, які не були задіяні у боротьбі зі коронавірусом, а саме фельдшерам, диспетчерам, водіям "швидких", молодшим медсестрам, а також собі та своїм заступникам. Загальна сума завданих збитків - понад 400 тисяч гривень. 

Андрію Бортніку загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 3 до 6 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років зі штрафом  від 8500 до 17000 грн. 

У прокуратурі просять обрати для підозрюваного запобіжний захід у вигляді особистого зобов'язання. 

Прокурор Андрій Войтюк заявив, що серед ризиків - це те, що може чнитися тиск на медпрацівників, а також є загроза зниження документів, які свідчать про виплати. 

 

 

Читати також

09.08.2022 У Рівному замінюють застарілі системи оповіщення про повітряну тривогу

"Її обладнання морально застаріле. Запасні частини вже не виготовляються. Обслуговування потребує значних фінансових та людських ресурсів. Тому обласна військова адміністрація поступово замінює обладнання на новітнє цифрове", - повідомив голова Рівненської ОВА Віталій Коваль. Також в області в обох системах є 73 електросирени та 121 гучномовець. Враховуючи постійну загрозу ракетних ударів, до оновлення систем сповіщення також залучили тергромади області до встановлення систем сповіщення "Вуличне радіо". П’ять таких пристроїв вже запустили у населених пунктах Гощанської ТГ. Ще у 25 громадах тривають роботи з облаштування.