Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

У Рівному обмінюють брелоки із російського безпілотника на теплі шкарпетки для ЗСУ

Фото: Суспільне

У Рівненському обласному центрі національно-патріотичного виховання, туризму і краєзнавства учнівської молоді роблять брелоки зі збитого російського безпілотника "Орлан" та обмінюють на теплі шкарпетки для ЗСУ.

Про це розповідає Суспільне.

https://cdn4.suspilne.media/images/resize/952x1.78/bfb28983204384f2.jpg
 

Російський "Орлан" координатори центру виміняли у волонтерів через друзів із діаспори. То ж тепер за пару шкарпеток для українських бійців ініціатори марафону видають на вибір один брелок.

"Чим більше шкарпеток — тим більше брелоків. Для освітян трішки інша система, так би мовити, заохочення до цього благодійного марафону. Окрім брелоків, вони за найбільшу кількість шкарпеток можуть виграти принтер", — розповідає координаторка акції Аміна Поліщук.

Для того аби створити брелок, Орлан розпилюють на шматки.

"Робимо заготовки для того, щоб пізніше їх можна було помістити в брелок. Ми беремо брелок вже відкритий, додаємо туди емблему або Sunflower, або бригади, або нашого центру і логотип саме акції", — додає координаторка.

Брелоки складають у центрі національно-патріотичного виховання, нині вдалося зробити сто таких сувенірів. До роботи залучені всі робітники. Початок виготовлення брелків розпочався лише минулого тижня, тому, за словами координаторки, виробництво планують закінчити найближчим часом. 

“Було чітке розуміння, що так просто на заклик можливо і не підуть люди й не стануть діти там просити своїх бабусь, щоб вони в’язали ті шкарпетки. Й тому ми, займаючись волонтерською діяльністю з партнерами Sunflowers in Ukraine, українською діаспорою з Колорадо, виміняли збитий російський Орлан в інших волонтерів. Ми маємо амбітну мету назбирати тисячу пар шкарпеток", — каже Юрій Шадій.

Приносити шкарпетки можна у центр національно-патріотичного виховання, що на Чорновола, 74. Зібрані шкарпетки планують передати для 104 та 14 бригад Збройних сил.

Читати також