Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

У Рівному оголосили вирок агенту ФСБ, який у під`їзді розстріляв працівника СІЗО

У Рівному визнали винним жителя Маріуполя Олега Смородинова, який був завербований російською ФСБ, у вбивстві працівника СІЗО Івана Мамчура. 

Про це повідомляє пресслужба обласної прокуратури. 

Як зазначається, обвинувачений зі спільником, будучи завербованими представниками фсб рф, у 2016 році отримали завдання за 2000 доларів США та 300000 рублів рф вбити колишнього військовослужбовця ЗСУ, 37-річного рівнянина. Кілька місяців чоловіки узгоджували злочинний план, купили зброю та стежили за жертвою.

У вересні 2016 року на виконання вказівки кураторів спільники прибули до будинку по вул. Відінській в Рівному. Один з них чекав жертву під будинком, а обвинувачений – в під’їзді. Коли чоловік вийшов з ліфта - кілер здійснив у нього 8 пострілів, після чого ще вдарив пістолетом кілька разів по голові. Після вбивства зловмисники втекли до росії. Пізніше одного з них затримали на кордоні, а іншого – вже в рф.

У 2020 році суд засудив 56-річного чоловіка до 12 років позбавлення волі за державну зраду.

Тепер же вироком Рівненського міського суду обвинуваченого визнано винним ще й у вбивстві та незаконному поводженні зі зброєю та засуджено до 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна. Суд також задоволив цивільний позов потерпілої на 1 000 000 грн.

Рішення ще не набрало законної сили, сторони можуть оскаржити його в апеляційному суді.

Читати також