Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

У Рівному патрульні допомогли літній жінці дістатися додому

У Рівному інспектори патрульної поліції вночі допомогли жінці дістатися додому.

Вчора близько 23-ї години патрульні отримали виклик, на гарячу лінію Рівненської міської ради, звернулася жінка похилого віку, яка потребувала допомоги. 

Громадянка була стурбованою та розповіла, що через комендантську годину не може добратися додому.

Інспектори допомогли їй дістатися до місця проживання.

Читати також

27.06.2022 "Дуже постраждала голова": чоловік, який був на автомийці під час ракетного удару в Сарнах, потребує допомоги

Дружина постраждалого Тетяна розповіла журналістам "Рівне Медіа", що її чоловік знаходиться у реанімації в Рівному. На момент розмови до пацієнта нікого не пускали. Його готували до операції. "Дуже постраждала голова. Череп розбитий, велика тріщина. Медики ще не проводили операції - вони чекали, коли спаде набряк. Сьогодні мені сказали, що його готують до операції", - зазначає Тетяна. Відомо, що родина переїхала до Сарн з Луганщини. Тут чоловік знайшов роботу, на яку влаштувався офіційно. Саме на робочому місці він і отримав тяжкі поранення. У родини четверо дітей. Після операції на Дмитра чекає тривале лікування та реабілітація. Рідні Дмитра потребують допомоги небайдужих людей. Реквізити: 5375 4141 3114 1946 (донька Людмила)