![](https://rivne.media/media/img/650/2024/02/2024022712003507.png)
У Рівному патрульні розшукали водійку, яка вчинила ДТП і залишила місце пригоди.
Про це повідомили в пресслужбі Патрульної поліції Рівненської області.
Нещодавно патрульні отримали інформацію, що на вулиці В'ячеслава Чорновола на паркувальному майданчику сталася дорожньо-транспортна пригода — автомобіль Chery пошкодив авто Chevrolet і поїхав із місця пригоди. Заявниця теж перебуває не за місцем ДТП, а поїхала додому.
Інспектори встановили власницю автомобіля Chery, нею виявилася 39-річна громадянка. Жінка не заперечувала, що була за кермом транспортного засобу під час автопригоди на паркувальному майданчику й поїхала з місця ДТП. За її словами, вона не була уважною та здійснила наїзд на припарковане авто. Патрульні виявили на передній частині автомобіля пошкодження, характерні для дорожньо-транспортної пригоди.
Поліцейські склали на жінку два адмінматеріали: за ст. 124 (Порушення ПДР, що призвело до ДТП) та ст. 122-4 (Залишення місця ДТП) КУпАП. Також на іншу водійку інспектори винесли постанову за ст. 125 (Інші порушення правил дорожнього руху) КУпАП.
![](/media/img/650/2024/02/202402273159.png)