Рівне Медіа
Словацького 4-6, 320 Рiвненська область, Рiвне
+380988858579 rivne.media@gmail.com

У Рівному патрульні зустрілися з молоддю (ФОТО)

https://www.facebook.com

«Діалог з патрульними» - захід з такою назвою відбувся 14 лютого в Рівненському районному центрі зайнятості в рамках проекту ПОЛіС. Повідомляє Патрульна поліція Рівненської області.

Молоді люди сповна скористалися нагодою поспілкуватися з патрульними у невимушеній атмосфері. Розмова складалася динамічно та емоційно.

Що потрібно, щоб стати поліцейським? З чим найчастіше доводиться стикатися на службі? Яскраві випадки з поліцейського досвіду. Механізм реагування на виклики. Особливості підготовки патрульних… Це лише невеличка частина питань, що були обговоренні.

Не лише відчуття спільної відповідальності за безпеку на своїй території, а й розуміння реалій поліцейської служби з’явилося в учасників заходу до кінця зустрічі.

Організував та модерував діалог ГО «Центр «Чайка». 

Читати також

30.11.2021 1 грудня - День прокуратури України: привітання зі святом у віршах і прозі (+Картинки)

1 грудня в Україні відзначають День прокуратури. Дата святкування була вибрана не випадково – саме цього дня, у 1991 році, Верховна Рада ухвалила закон України "Про прокуратуру", а також низку інших нормативних актів. Цього дня прийнято вітати зі святом усіх причетних до цієї структури. Ми зібрали привітання із професійним святом, а також святкові картинки та листівки.